Strategie Hurricanes: vyřešit Bobrovského, aby se vyhnuli vyřazení

Comments · 10 Views

Strategie Hurricanes: vyřešit Bobrovského, aby se vyhnuli vyřazení

V posledním zápase play-off Stanley Cupu mezi Hurricanes a Panthers skončil zápas prohrou Hurricanes 0:3 na zápasy. Jakou strategii zvolí Hurricanes proti Panthers ve čtvrtém utkání příště!

Čtvrté utkání se blíží ke svému začátku, Carolina Hurricanes sice v posledním zápase neuspěla a nezvládla ho, ale tým to neodradilo a do dalšího zápasu změnil strategii. V posledním utkání se díky klidu brankáře Panthers dostali Hurricanes do silného ohrožení. Tým v Carolina Hurricanes dresy se hrnul k brance Panthers a vypustil střelu, ale v poslední chvíli míček do sítě neprošel a úspěšně ho zachránil brankář Floridy Panthers. V normální hrací době Hurricanes vyslali 32 střel, aniž by získali jediný bod, což ukazuje sílu brankáře Sergeje Bobrovského.

Hurikáni si opět uvědomili důležitost brankářů a ve zbytku zápasu provedli úpravy, přičemž před nájezdy museli Sergej Bobrovskij zasáhnout, aby zajistil, že tým bude moci skórovat a nebude vyloučen. Fanoušci, kterým se tyto dva týmy líbí, mohou kliknout na webové stránky a přizpůsobit si stejný hokejový dres levné a fandit jim společně!

Comments